Щиро бажаємо Вам вдалого Нового Року! Бажаємо Вам і Вашим рідним, в першу чергу, міцного здоров’я, побільше позитиву, успішності і везучості. А ще бажаємо Вам, щоб в Новому Році здійснилось все заплановане Вами на 100%, тому плануйте собі гарні справи і впевнено йдіть в напрямку їх здійснення! Ми Вас любимо і хочемо зробити Вам подарунки!

Щоб забрати свій подарунок, потрібно зареєструватись на сайті Студії «КОЦКА». Зареєструватись

Перші 20 зареєстрованих на сайті, отримають в подарунок від Студії «КОЦКА» подарунковий сертифікат «+50». Усі зареєстровані на сайті отримають на свою електронну пошту, вказану при реєстрації, номер для участі у розіграші подарункових сертифікатів від Студії «КОЦКА».

  • Якщо ви є чи були клієнтом Студії «КОЦКА» – отримаєте номер для розіграшу подарункового сертифікату від Студії «КОЦКА» на суму 200 грн.
  • Якщо ви тільки плануєте стати клієнтом Студії «КОЦКА» – отримаєте номер для розіграшу подарункового сертифікату від Студії «КОЦКА» на суму 100 грн.
  • Після розіграшу подарункових сертифікатів на 200 і на 100 грн будуть розігруватись 5 подарункових сертифікатів вартістю 50 грн, серед тих, хто ще не виграв.

Також усі, хто до нового року запишеться на фотокурс «Основи фотографії» отримують номер для розіграшу подарункового сертифікату на фотопослуги від Студії «КОЦКА» на суму 500 грн.
Детальніше про фотокурс «Основи фотографії»

Усі, хто до нового року придбають другу подарунковий сертифікат від Студії «КОЦКА» на суму від 200 грн, отримують номер для розіграшу подарункового сертифікату на фотопослуги від Студії «КОЦКА» на суму 400 грн.
Детальніше про «Подарункові сертифікати на послуги студії»

Усі, хто від 19 грудня по 30 грудня включно скористаються послугами Студії «КОЦКА» на суму від 50 грн, отримують номер для розіграшу подарункового сертифікату на фотопослуги від Студії «КОЦКА» на суму 300 грн.

Чим можна збільшити кількість номерків, які прийматимуть участь у розіграші?!

Потрібно розповісти про наш розіграш подарунків на своїй власній сторінці в соціальних мережах натиснувши на кнопки соціальних мереж внизу сторінки. На адресу studio@kocka.com.ua відправити посилання на свій профіль в соціальній мережі
(де ми знайдемо посилання на наш сайт), це додасть вам +1 номерок, за кожну соціальну мережу.

Також, за бажанням, можете долучитись до наших груп в соціальних мережах
«КОЦКА» в однокласниках
«КОЦКА» вконтакті
«КОЦКА» в фейсбуці

Розіграші проводяться за допомогою сервісу www.random.org
Результати будуть опубліковані на нашому сайті 5 січня 2014 року. Приймайте участь. Бажаємо вам перемоги!

Нагадуємо Вам про «Вигідні пропозиції для школярів та випускників», які дійсні до Нового Року.

Розіграш відбувся, вітаємо переможців!

plus50hrn_400pix

One Reply to “Студія «КОЦКА»™
вітає усіх з новорічними святами!”

  1. Быть хорошим фотографом – это не просто уметь настраивать камеру и нажимать на кнопку спуска затвора…
    Быть хорошим фотографом – это радовать и заряжать положительной энергией, дарить долгую и добрую память людям.
    Студия «КОЦКА» всегда радует своими работами и оставляет добрую память в виде прекрасных снимков.

Залишити відповідь