line900

УВАГА БАТЬКИ!

У вас є школяр першокласник? Вже випускник?! Чи можливо просто школяр?!

В СТУДІЇ «КОЦКА» окрім випускних альбомів можна замовити фотосесії про шкільне життя цілого класу чи конкретно вашої дитини з викладачами чи однокласниками, в межах навчального закладу. Можна замовити фотозйомку шкільних свят, а також сезонні прогулянки однокласників містом чи можливо навіть екскурсій за місто.

Адже шкільні роки це важливий етап в житті кожного, як першокласника, так і старшокласника. А шкільний альбом (не тільки випускний) це частинка спогадів про безтурботне минуле. Нема шкільних фото – в пам’яті залишається мало, по своєму прекрасних, моментів. Забуваються вчителі, однокласники, а разом з ними цікаві, здавалось би незабутні, моменти життя.

Пам’ятні фото ваших дітей з шкільними друзями, вчителями, наповнені атмосферою щастя, веселощів і посмішок, займуть почесне місце у Вашій домашній фото колекції.

А через декілька років ваша дитина буде дуже вдячна вам за те, що ви зберегли пам’ять про ті дні та хвилюючі моменти, які вже ніколи не повторяться, адже нема такої людини, якій би не хотілось згадати, якою вона була у п’ять-шість років і як виглядали її друзі.

Напевно кожен з нас усміхається, гортаючи альбом через багато років після закінчення школи і радіє, що він у нього є. Маємо на увазі не конкретно випускний альбом в якому частіше всього багато хто на себе не схожий, бо зробив для фото незвичний макіяж та зачіску, а той, у якому фото десяти років навчання в межах школи, шкільного подвір’я, аудиторій та навіть просто в межах шкільних коридорів під час перерв.

Обов’язково замовляйте фотосесії школярів, подаруйте своїм дітям гарний альбом спогадів про школу. Діти це з часом дуже позитивно оцінять. Фотосесії школярів від СТУДІЇ «КОЦКА» – це в першу чергу якісні, професійно відзняті фото із цікавими несподіваними моментами, які при бажанні, в подальшому, можна використати і для оформлення випускного альбому.

Яка вартість фотосесій школярів?

Одна година фотозйомки класу коштує 500 грн з цілого класу і ви отримуєте весь відзнятий матеріал в електронному вигляді на вашу флешку. Якщо ви замовляєте більше двох годин фотозйомки, ціна знижується! Якщо ваш клас стає постійним нашим клієнтом протягом декількох місяців чи років, то окрім меншої ціни на ваш клас чекають хороші фото подарунки від СТУДІЇ «КОЦКА».

Як замовити фотосесію?

А досить просто! Телефонуйте за номером 0505423529 — Сергій, 0954221281 — Валентина. Або надсилайте ваші контакти та запитання на пошту studio@kocka.com.ua з темою «ФОТОСЕСІЯ ШКОЛЯРА».

line900

Шпаргалка для батьків.

Щоб зберегти пам’ять про шкільне життя замовляйте такі фотосесії:

 1. Перше вересня, перший у житті шкільний дзвінок. Невпевнена малеча з переляканими очима йде в перший клас на перший урок, познайомиться з першою вчителькою і однокласники, вперше сяде за шкільну парту. Обов’язково зафіксуйте цю мить! Це дуже важлива подія в житті дитини, це ж перший крок у майже доросле життя.
 2. Початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного, по переду новий навчальний рік, нові предмети, нові вчителі.
 3. Перше вересня для випускників. Початок особливого навчального року, адже він буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
 4. Фотосесії в шкільних кабінетах. За своєю партою з сусідом по парті, в кабінеті музики, в кабінеті праці, біології, хімії, географії, в кабінеті військової підготовки… в шкільному музеї. Особливо цікаві фотографії коли фотозйомка відбувається на уроках чи практичних заняттях, коли є в класі вчитель і присутні різні демонстраційні матеріали. Також цікаво, коли школярі усі в формі, або наприклад, на хімії в халатах, на фізкультурі в спортивній формі…
 5. Фотосесії в спортзалі. Це дуже цікаві і динамічні фото. Головне, щоб учні були вдягнені в спортивну форму, тоді на фоні спортивних снарядів може вийти дуже багато гарних спортивних кадрів.
 6. Фотосесії на шкільному подвір’ї.
 7. Фотосесії на шкільних гуртках, в групах продовженого дня. А ви пам’ятаєте які гуртки відвідували в школі? Коли є фото – це не забувається з роками.
 8. Фотосесії в шкільній бібліотеці. У всіх школах є бібліотека, велика чи мала, але вона є, і в ній є переповнені полиці книг які можуть послужити гарним фоном для хороших кадрів.
 9. Фотосесії в шкільній столовій. Наприклад, в черзі за булочками чи пиріжками :), за обідом, а можливо у школі є чергування в шкільній столовій. Це досить цікава тема.
 10. Фотосесії в шкільних коридорах. Просто на перервах, чи під час проведення виставок до свята осені, чи можливо виставок стінгазет.
 11. Фотосесії в актовому залі. Якщо у школі є актовий зал, то учні, напевно, приймають участь у виставах, КВНах, організовують міс та містер школи…
 12. Фотосесії на шкільних дискотеках та святкуваннях, на дні здоров’я, на шкільній практиці, в шкільному літньому таборі…
 13. Фотосесії подорожей та екскурсій однокласників.
 14. Останній дзвінок для школярів. Цей день є радісним святом для кожного, позаду ще один клас, попереду канікули :)
 15. Останній дзвінок для випускників. Випускники ідуть останній раз на урочисту лінійку і вже більше ніколи усі разом, не зайдуть у свій клас так як було продовж усіх років… Сумно і тривожно на серці сьогодні цим дорослим дітям. Це не менш важлива подія в їх житті як самий перший дзвінок, адже попереду невідомі, незвідані дороги життя.
 16. Вручення атестатів та випускний вечір. Фотографування такої події, це традиція багатьох років. Всі гарні в костюмах, вечірніх платтях, з зачісками, макіяжами… як тут обійтись без фотографа?!

Фотосесії класу і спільні фото учнів – зближують однокласників, роблять клас більш організованим та дружнім, а також допомагають школярам запам’ятати цікаві шкільні роки життя, своїх шкільних друзів та вчителів. Адже життя – це ті дні які запам’ятались, а не просто пройшли!

Додаткова інформація.

Можливо ви, бабуся, дідусь або хресні шукають подарунок школяру, в Студії «КОЦКА» можна придбати подарункові сертифікати на всі шкільні фотосесії.

Вартість сертифікатів 50, 100, 150, 200… 400 і більше грн..

Що входить в сертифікат вартістю 50 грн.? варіантів є три. Оберіть для себе той, який вам найбільше підходить:

 1. цей сертифікат можна використати як скидку на якусь іншу фотосесію.
 2. студійна зйомка «Я першокласник» чи «Я школяр». В неї входить 5 студійних фотографій надрукованих на форматі 10х15 і плюс вони ж скидуються на флешку.
  Тема фотографій – школяр. Це може бути учень у формі, з портфелем, з книгами, зошитами, біля дошки… ідей для втілення багато!
 3. «Психологічний фото портрет» – це цікава фото пропозиція для випускників. Детальніше про неї читайте тут >>>

Замовляйте. Будете задоволені результатом!

Чекаємо на ваше замовлення 0505423529 Сергій Кубик 0954221281 Валентина Кубик

IMG_0366_1200

IMG_0367_1200

Замовляйте фотосесії за номером 0505423529 — Сергій, 0954221281 — Валентина.

line900

Залишити відповідь