Фотокурс «Основи фотографії»

Для кого цей фотокурс?
Що видається після навчання? Який документ?
Яка вартість і тривалість індивідуального фотокурсу?
Яка вартість занять в групі? Яка кількість осіб в групі і якого віку?
Яка програма фотокурсу?
Хто проводить заняття?
Де проводяться заняття?
Який розклад занять?
Чи повторюється заняття, якщо складеться ситуація, по причині якої доведеться пропустити заняття?
З яким обладнанням потрібно приходити на заняття? Чи потрібно щось знати до занять?
Що краще та ефективніше? Групові заняття чи індивідуальні?
Як часто набираються нові групи? Коли найближчий початок курсів?
Як записатись в групу? Який аванс потрібно внести? А коли решту суми?
Якщо мене цікавимь конкретна тема, а не весь фотокурс?
Хочете підвищити свій рівень фотозйомки?!
Ви хочете вміти грамотно обробляти фотографії?
Додаткова інформація.
Відгуки випускників курсу.
Ви хочете побачити роботи випускників фотокурсу? Вам сюди

Для кого цей фотокурс?

 • Фотокурс для усіх бажаючих, хто цікавляться фотографією.
 • Для тих, хто прагне швидко і якісно отримати потрібні знання та практичні навички для створення цікавих кадрів.
 • Для бажаючих навчитись користуватись своїм фотоапаратом з нуля.
 • Для бажаючих вдосконалити свої знання в області фотозйомки (і студійної в тому числі)
 • Для тих, хто хоче придбати чи змінити фотоапарат і неможе визначитись який чим кращий.

Що видається після навчання? Який документ?

Документа державного зразка ми не видаємо. Ви отримаєте сертифікат про проходження фотокурсу, а також знання, і в подарунок, абонемент з хорошими знижками для практичного закріплення пройденого матеріалу.

Яка вартість і тривалість індивідуального фотокурсу?

Заняття індивідуальні – тривалість курсу 8 годин вартістю 120 у.о.

Яка вартість занять в групі? Яка кількість осіб в групі і якого віку?

Заняття в групі з 5-6 чоловік – тривалість курсу 16 годин вартістю 120 у.о. Стосовно віку обмежень нема, зазвичай, середня аудиторія 30 років плюс-мінус, а наймолодші – це школярі старшокласники.

Яка програма фотокурсу?

Базовий курс (груповий) 8 занять по 2 години

 1. Що таке фотографія. Жанри фотографії.
 2. Фототехніка.
 3. Світло і експозиція.
 4. Кадр, композиція та засоби виразності у фотографії.
 5. Особливості фотозйомки на вулиці
 6. Де живе колір.
 7. Фотостудія. Предметна зйомка.
 8. Фотостудія. Портретна зйомка.

Програма адаптована до малих груп. Кожне заняття включає теоретичну і практичну частину. Впродовж навчання «курсанти» отримують завдання для самостійної роботи. Ведеться робота над помилками, вказується на явні помилки, які повторюються при зйомці і пропонуються методи їх вирішення. Також є можливість задавати питання по програмі фотокурсу особисто чи в переписці протягом всього навчання.

line900

Хто проводить заняття?

фотограф Сергій КУБИК

.

Лекції та практичні заняття проводить Сергій Кубик – засновник фотостудії «КОЦКА»

 • професійний фотограф-психолог
 • має більш як 10 років досвіду у професійній фотографії
 • педагогічний досвід (шкільний гурток)

Посилання на Сергія Кубика в соціальних мережах:

line900

Де проводяться заняття?

Заняття проводяться в приміщенні Студії «Коцка» за адресою м.Ужгород, вул. Годинки, 12 (2 поверх). Подивитись на мапі. Деякі практичні заняття проходять на вулиці.

Який розклад занять?

Індивідуальні заняття проводяться в зручний для вас день та час за домовленістю.

Заняття в групі. Тривалість навчання, час занять, підлаштовується під «курсантів» та обговорюються на першому занняті. Зазвичай це 8 занять по 2 години один раз в тиждень, але все це залежить від бажання всієї групи. Найчастіше «курсанти» обирають вівторок або четвер з 18:00 до 20:00, хоч обрати можна і вихідний день.

Чи повторюється заняття, якщо складеться ситуація, по причині якої доведеться пропустити заняття?

Так, ви можете відвідати пропущене заняття з наступною групою. Також є можливісь перенести заняття на інший день чи час, якщо всі «курсанти» будуть не проти, головне оговорити це завчасно.

З яким обладнанням потрібно приходити на заняття? Чи потрібно щось знати до занять?

До занять можна бути «повним нулем». Фотоапарат також немає значення, може бути навіть плівковий «Зенит». Якщо у вас ще нема фотоапарату, то під час занять можна користуватись фотоапаратом Студії. Заняття допоможуть швидше і повніше освоїти ази управління фотоапаратом, оцінки сюжету і компоновки знімка, щоб з перших кроків ви могли обійти типові помилки початківців. Програма підібрана таким чином, щоб той в кого є фотоапарат навчився ним користуватись, а в кого нема фотоапарату, зрозумів який йому підійде.

Що краще та ефективніше? Групові заняття чи індивідуальні?

Програма індивідуальних занять та сама, що у групі, але на її викладення йде менше часу, оскільки менша кількість людей і відповідно менше діалогу. Тому, які кращі – вирішувати вам. Звичайно у групі цікавіше, але увага приділяється усім «курсантам», а не вам конкретно. У групових заняттях є можливість почути корисні відповіді на запитання від інших початківців, які можливо у вас ще не виникали і не виникнуть під час занять, а виникнуть, наприклад, після занять вже в практиці фотографування. Також є можливість порівняти свої роботи з роботами інших початківцями, порівняти та побачити можливості інших фотоапаратів. Головне, щоб з групою повезло, щоб вільний час і день співпадав. Якщо у вас такий ритм життя, що ви самі не можете виділити незмінно день в тижні на заняття, то вам однозначно підійдуть індивідуальні заняття з плаваючим графіком.

Як часто набираються нові групи? Коли найближчий початок курсів?

Нові групи набираються постійно.
Якщо є 5-6 чоловік в яких приблизно співпадає вільний час, група стартує.

Найближчий початок курсів – липень 2020 року

бажаючі долучитись до групи телефонуйте за номером 0954221281 – Валентина або 0505423529 – Сергій Кубик.

Як записатись в групу? Який аванс потрібно внести? А коли решту суми?

Записатись в групу досить просто. Вам потрібно заповнити анкету, або зателефонувати 0505423529 в робочий час.

Якщо заняття індивідуальні, то платиться вся сума на першому занятті. Якщо заняття в групі, проплачується аванс в розмірі 50 у.о. при записі в групу, а решта, 70 у.о, після комплектування групи перед першим заняттям.

Якщо мене цікавить конкретна тема, а не весь фотокурс?

Запрошуємо вас на майстер-клас в індивідуальному порядку. Вартість якого залежить від того, яка тема вас цікавить.

Хочете підвищити свій рівень фотозйомки?!

Пропонуємо майстер класи на такі теми:

 • Вибір техніки
 • Фотозйомка на вулиці в різних погодних умовах
 • Вечірня та нічна фотозйомка
 • Студійна фотозйомка
 • Фотозйомка дітей

та багато інших. Детальніше 0505423529 – Сергій Кубик

Ви хочете вміти грамотно обробляти фотографії? Тоді вам до нас!

Планується курс «Обробка фотографій»

Попередній запис на курс за номером 0505423529 – Сергій Кубик, 0954221281 – Валентина Кубик

Додаткова інформація:

подарунковий сертифікат

Студія «Коцка» пропонує ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ на фотокурс «Основи фотографії». Тому, якщо ви вирішили, що ви хочете пройти фотокурс, можете просити рідних чи друзів подарувати вам сертифікат на фотокурс від «Коцки». Звичайно, що не всі друзі роблять таких дорогих подарунків, тому у нас є пропозиція «Сертифікат на суму». Це може бути 100 грн 150, 200, 250 і більше грн. В сертифікат вписується сума, яку ви можете використати на будь-яку послугу Студії «Коцка» в тому числі і як знижку на фотокурси.

Про сертифікати можна прочитати тут

line900

Відгуки випускників курсу.

Ніколи не думала, що колись відвідуватиму курси фотографії, але після того, як я прочитала про ваш курс на сторінці Валентини Кубик в соціальній мережі, це стало моєю мрією, а також моїм проханням подарувати мені сертифікат на курси фотографії на мій день народження. Завдяки найближчим людям я мала змогу відвідувати ваші заняття.

Перед тим, як заняття розпочалися, я думала, що за ці гроші, які я заплатила за свій фотоапарат, всі фотографії обов’язково мають бути ідеальними, навіть без всяких зусиль, головне тільки побачити фотогенічне і неповторне в людях або навколо себе. Але після вашого курсу я зрозуміла: ці фінансові вклади в техніку дають нам шанс для того, щоб ми навчились максимально користуватись функціями даного фотоапарату, і за допомогою потрібних налаштувань ми робили ідеальні фотографії.

Перед курсом я фотографувала в режимі P (program), де я абсолютно ніяких параметрів не налаштовувала. Хоча умови (напр. світло) завжди були різними, параметри для них у мене завжди були однаковими, і фотографії не вдалися такими, як я собі уявляла. Але тепер я стала налаштувати всі параметри сама: я фотографую в режимі M (manual), намагаюсь сама виставити діафрагму, ISO і витримку виставляю за умовами світла в даному середовищі. Я намагаюсь бути уважнішою, спостерігаю за панорамою, за заднім фоном. Я часто вихожу сама на природу, та намагаюсь знайти щось таке, що на мою думку класно дивилося б на фотографії, пробую знімати з різних відстаней та ракурсів, пробую різні налаштування та порівнюю зроблені фотографії. Завдяки вам я ще розуміла, що мені важче працювати з фіксованими об’єктивами. Заняття завжди були дуже цікавими, я з радістю відвідувала би ще такі заняття.

Я дуже рада, що з подарунковим абонементом, який я отримала по завершенню курсів, я матиму змогу працювати в фотостудії, чекаю осінь, коли всі мої друзі знов будуть в Ужгороді, і тоді я обов’язково візьму їх собою у вашу фотостудію і буду рада чути ваших порад. Дякую Вам за все, дуже приємно було працювати разом з вами, і сподіваюсь, я матиму ще змогу попрацювати з вами в майбутньому!

Ніколет АВАШАН

Заняття у фотошколі мені дуже сподобались. Я дізналась багато нового для себе. Кожне заняття було інформаційно наповненим. Я зрозуміла, що фотографія має свої унікальні технології та таємниці. Я детальніше ознайомилась з такими термінами як чутливість, витримка, фокусна відстань, ISO. Найбільше мені сподобались заняття по студійній зйомці, де ми ознайомились зі студійним світлом та з тим, для чого все ж таки потрібна студія. Ми ознайомились з термінами «низького» та «високого» ключа у фотографії. Особливо запам’ятався процес замороження крапель води. Фотографії справді вийшли дивовижними. також багато чого дали набуті знання по композиції: правильне компонування кадру, підбір ракурсів. На заняттях на вулиці я навчилась правильно виставляти перспективу.

Христина ЗІНЧУК

На курсах я навчився цінувати фото як єдину неповторну мить. Багато речей, які були, на перший погляд, очевидними набули нового значення. Завдяки заняттям навчився правильно будувати композицію фото, вибирати кут огляду, відстань. Навчився правильно виставляти експозицію. Найбільше сподобалося практичне заняття у фото-студії, робота із світлом.

Василь КЛЕВ’ЯНИК

Фотографувати любила з дитинства. Пам’ятаю темні кімнати, реактиви і перші власні фотографії. Ловила моменти і насолоджувалася. Знайомство із Сергієм Кубиком стало новим етапом мого захоплення – я побачила справді професійні роботи, де кожен момент – унікальний, де передається настрій, дух ситуації… Якщо раніше я могла зробити сотню фотознімнків, то після курсів уважність до ньюансів – ракурсу, гри тіні та світла, особливостей експозиції, фокусної відстані – зросла. Вже хочеться використовувати сучасні можливості фотографії, спробувати роботу з різними об’єктивами, фільтрами… Збільшилися знання в питаннях редагування фотографій сучасними методами, однак засвоїла головне правило – фотографувати так, щоб надалі не була потрібна (або зменшилася до мінімуму) обробка знімка. Курси у Сергія Кубика – корисні, наповнені великим об’ємом знань із теорії та практики фотографії, проходять в атмосфері невимушеної, приємної комунікації. Дякую, Сергію!

Марина ЛЕМАК

На фотокурси прийшла тому, що хотіла «подружитись» та «познайомитись» із своїм першим дзеркальним фотоапаратом. Фотографувати в авторежимах вже не хотілось. Щотижня, наше знайомство ставало все тіснішим. Я вже розуміла, що означає закрита та відкрита діафрагма, боке, витримка, що це за формат «RAW» і т.д. Ще більше задоволення я отримувала, коли на практиці вже вдавались непогані, як на мене, фотографії. Про автомат взагалі давно забула. А ще я постійний «штатний» фотограф своїх друзів, і звісно, родини.

Ані НІКОГОСЯН

Цікаво і «прикольно» навчатись на курсах фотографії у студії «КОЦКА»! Це була невеличка наукова група, що розглядала мистецтво фотографії під керівництвом фотографа Сергія Кубика. На курсах розглядались основи фототехніки, основи композиції, психологія фотографії, уміння «малювати» світлом. Було весело і цікаво! Чим більша група, тим цікавіше! Було багато фото-приколів, навіть велосипедна поїздка групи на природу, де годуючи комарів ми вчились фотографувати практично в екстримальних умовах, адже «маленькі бестії» вбачали в нас смачну вечерю, але ми мужньо тримались, відбиваючись об’єктивами наших камер. Веселими були фото-досліди у студії. Фотографія змінила мій погляд на речі, що здавались простими і малозначущими. Знання отримані на заняттях втілюються у світлинах, у кожній є частинка видатного вчителя!

Олександр БЕРЕЗНЮК

Фотографія захоплювала мене ще з шкільних років, любила фотографувати і давно вже мріяла потрапити на фотокурс. Моє знайомство з фотостудією «Коцка» відбулось зовсім випадково після того як я натрапила на фото учнів курсу в соціальній мережі. Після знайомства з Валентиною та Сергієм Кубик було вирішено – записуюсь на курс. Група зібралась швидко, визначились з днем тижня та часом (група не велика, що дуже зручно, все по домовленості) і ось воно наше перше заняття. Знайомство з фотографією, фотокамерою, параметрами зйомки в різних умовах і захопливі розповіді Сергія – дуже цікаво і багато нового. ISO, фокусна відстань, витримка, баланс білого, експозиція – про це колись лише чула, а тепер вже знаю як використовувати в практиці. Практичні заняття на вулиці, студійна зйомка, світло, постановка композиції це окрема тема – дуже цікаво, весело, в невимушеній, дружній атмосфері. Вчились фотографувати, пробували, не виходило, старалися, потім всі помилки з Сергієм розбирали і знали чому так і що робити щоб такого не було. В авторежимі після курсу вже не фотографую. Курсами задоволена, всім рекомендую і обов’язково запишусь на наступний тематичний курс. Сергію велике дякую, натхнення до роботи, хороших учнів і вдячних клієнтів!

Катерина ЗОМБОР

Спасибі вам за проведений курс, він був пізнавальний та цікавий, я знайшла для себе багато корисної інформації і, само собою, було приємно з вами познайомитися. Найбільше мені сподобалось заняття у фотостудії, робити портрети. Заняття були змістовними, чіткими, логічними з пояснювальним матеріалом. Є бажання продовжувати навчання і удосконалювати набуті вміння. Ви надихали на нові шедеври, та вчили бачити світло, тінь, бліки і відображення :) Вдячна, що з людини, яка тільки натискала на кнопку, створили людину, яка створює. Індивідуальний підхід, відповіді на всі мої запитання, об’єктивна оцінка здібностей і цікаві поради, допомогли подивитись на фотографію по-новому. Дуже корисним є навчання на власних помилках – при розборі домашніх завдань. В загальному все дуже сподобалось. Курс виправдав і навіть перевершив очікування! Хочу побажати вам удачі, здоров’я, цікавих і нестандартних творчих робіт!

Тетяна ВІРЛАН

Роботи випускників фотокурсу

фото Марини ЛЕМАК

Ключові слова: фотошкола, школа фотографії, фотокурси, курси фотографів, курси фотографії, навчання фотографії, школа фотографії, курс фотографа, фотографія майстер клас, курси на фотографа, фотографія курси, фотографія навчання

Залишити відповідь