dyvogonka_2015

В Ужгороді відбудеться весняна Дивогонка. 11 травня в рамках сімейного фестивалю «Майся фест!» в Боздоському парку відбудуться велоперегони для дітей від 2 до 15 років. Дивогонка не є професійним змаганням та має на меті розважити дітей і згуртувати велородини Ужгорода й Закарпаття. Можна прийняти участь на таких видах транспорту як  велосипед, біговел, самокат, ролики.

Прийми участь в перегонах та виграй подарунковий сертифікат на чудове студійне фото в спортивному стилі від СТУДІЇ «КОЦКА».

Дивогонку в Ужгороді проводить станиця Пласту – Національної Скаутської Організації http://uzh.plast.org.ua/.

Захід відбуватиметься за наступною програмою:
початок реєстрації для дітей віком від 2 до 7 (включно!) років: 13-00
початок заїздів для дітей віком від 2 до 7 (включно!) років: 14-00
початок реєстрації для дітей віком від 8 до 15 (включно!) років 14-30
початок заїздів для дітей віком від 8 до 15 (включно!) років: 15-30

Заїзди будуть відбуватися в послідовності від найменших до найстарших учасників. Організатори просять обов’язково бути присутніми під час реєстрації в день гонок!

Що потрібно мати з собою: дозвіл батьків (можна заповнити на місці або завантажити, роздрукувати, заповнити і принести із собою); шолом; організаційний внесок для тих, хто зареєструвався попередньо — 50 грн. (для кожної наступної дитини з однієї родини внесок становить 40 грн.); для тих, хто реєструється в день перегонів — 60 грн. і 50 грн. відповідно.

Батьки учасників Дивогонки часто запитують.

Чому потрібно прийти ще й на реєстрацію в день перегонів, якщо я вже зареєструвався в інтернеті?
Відповідь: Таким чином ви підтвердите участь дитини в Дивогонці, внесете свій фінансовий вклад в організацію Дивогонки та отримаєте паперовий номер, наявність якого є обов’язковою для участі в заїздах.
Як буде відбуватися поділ на заїзди?
Відповідь: Категорії заїздів визначаються за віком, видом транспорту та розміром коліс (для учасників 10-15 років за потребою). Організатори залишають за собою право змінювати правила поділу на заїзди в залежності від кількості зареєстрованих.

Попередня реєстрація тут: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
Згоду батьків можна завантажити тут: ЗАВАНТАЖИТИ

За розвитком подій та інформацією можна слідкувати в групах FACEBOOK та ВКОНТАКТЕ

За чудову ідею дитячого свята «ДИВОГОНКА» організатори дякують організації «ДИВОСВІТ» та Zoia Burgonska! Також дякують спонсорам свята – велосипедний магазин «Velogrand» – www.velogrand.com.ua вул. Анкудінова, 4, Ужгород, 050 225 36 57,
BIKE SHOP PANDA – www.pandabikes.com.ua – веломагазин та майстерня м.Ужгород, вул Волошина, 26, тел. 095-305-94-41, СТУДІЇ «КОЦКА» – www.kocka.com.ua професійна фотозйомка в Ужгороді та Закарпатській області, Громадська організація Щасливі Діти https://www.facebook.com/shaslyvidity?fref=ts, Компанія «Це добрий знак» – https://www.facebook.com/profile.php?id=100000555986459 Анжеліка Страх, Закарпатський пряник http://zakarpatskij-pryanik.uaprom.net/, Тепло Рук https://www.facebook.com/teplo.ruk , IDS Borjomi Ukraine https://www.facebook.com/IDSBorjomiUkraine IDS Group Ukraine, Пласт – Національна Скаутська Організація України http://www.plast.org.ua/ за підтримки організаторів фестивалю Майся Фест https://www.facebook.com/events/396030763909676/ Veloonline – вело магазин https://www.facebook.com/veloonline.com.ua?fref=ts
Це ще не весь список спонсорів :)

Якщо і ви бажаєте стати спонсором дитячого свята – зв’яжіться з організатором Ганною ТОКАЧ або bidniatko@gmail.com

Ось такі фотоподарунки від фотоСТУДІЇ «КОЦКА» отримали переможці попередніх років:

Бажаємо вам перемоги і чекаємо на вас з виграними сертифікатами в СТУДІЇ «КОЦКА».
Детальніше про умови використання сертифікатів від СТУДІЇ «КОЦКА» тут: Подарункові сертифікати на послуги студії

Якщо ви не виграли сертифікат, але бажаєте мати фото в спортивному стилі, фотозйомку можна замовити просто зараз за телефоном 0505423529 та 0954221281. Вік замовників фотозйомки в спортивному стилі не обмежений :) Вид спорту також :) Фотозйомка не обмежується приміщенням студії, ви можете замовити нас у спортзали, тренажерні зали, на спортивні майданчики, стадіони, корти…

Для найменших спортсменів у нас в студії є спорткомплекс «РАННІЙ СТАРТ» та інші спортивні аксесуари.

Також пропонуємо послуги професійної рекламної фотозйомки спортивних товарів для буклетів, каталогів, інтернет магазинів, та для іншої рекламної продукції. До прикладу декілька фото з рекламної фотозйомки для інтернет-магазину «teamwear»

Приклад з рекламної фотозйомки для заводу дитячого спортивного обладнання «Спортана»

sportana

sportana_02

sportana_03

sportana_04

Прийми участь в перегонах 3 травня в рамках сімейного фестивалю «Майся фест!» в Боздоському парку та виграй подарунковий сертифікат на чудове студійне фото в спортивному стилі від СТУДІЇ «КОЦКА».

fest

Дивогонка 2015 відбулася :) – http://www.kocka.com.ua/20150511_dyvohonka

Замовляйте фотосесії просто зараз за телефоном 0505423529 або 0954221281
З повагою, СТУДІЯ «КОЦКА»

Залишити відповідь